ПРО Коефіцієнт Любові♥️

LQ – здатність людини бути доброю і люблячою до себе та до інших.
Коефіцієнт Любові (або LQ) до останнього часу не був адекватно визначений. Існувало підсвідоме, дещо розпливчасте розуміння концепції, але зараз, вперше, ідея виводиться та розвивається у світі.
Так само, як EQ (Emotional Quotient) інформує про розуміння емоцій та їх впливу на те, як ми спілкуємось, а IQ (Intelligence Quotient) дає нам засоби для вимірювання інтелекту, LQ (Love Quotient) – це інструмент людства для розуміння нашої здатності любити.
LQ розширює значення Любові.
Багато з нас дещо обмежено розглядають Любов, обмежуючи контекст романтикою між закоханими, або вираженням любові між друзями, любов’ю у сім’ї…

ЛЮБОВ- це набагато більше!

Це енергія, з якої виникає життя.
Фізичний дотик – це форма любові.
Створення прибуткового бізнесу – це любов до дії.
Наявність цілісності – це функція любові в дії. Навіть страх, гнів і смуток – це різні кольори в спектрі любові.

Як новий ідеал, до якого має прагнути людство, розвиток LQ матиме прямий вплив на ті соціальні структури, які перебувають у самому центрі сучасної цивілізації; такі структури, як освіта, комерція, сім’я, спорт, розваги та політика.

Основоположником думки є Кріс Уайз.
Кріс, як один з провідних світових авторитетів з питань інтелекту Любові вводить LQ у кожну соціальну ланку, щоб ми, як людство, з любов’ю могли зцілитися від наших ран, травм і вирости, щоб охопити величезну красу, яку ми знаходимо всередині себе і всередині один одного.

Якщо вам цікаво LQ і хочете дізнатися більше натисніть тут?https://www.facebook.com/events/1217237215150883/


P.S. Не забудьте підписатися на наші оновлення у Facebook! Вподобайте сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *